WWW.BITHERM.CZ

Czech Slovak Polish Russian Swedish
English German French Italian Spanish

Profil společnosti


Jednatel společnosti ELVL

Vítám Vás na webových stránkách společnosti ELVL s.r.o.

Dovolte mi, abych Vám v úvodu naší webové prezentace poskytl několik málo informací o naší společnosti a jejích podnikatelských aktivitách, kterými působí na českém i zahraničním trhu již od roku 1994.

Od svého založení se společnost zaměřila na specializovaný obchod v oblasti technického zařízení budov, zejména v oboru elektrického a teplovodního vytápění. S novými zkušenostmi získanými příchodem nových technologií ve stavebnictví a požadavky na nová ekologická a ekonomicky úsporná zařízení v oboru vytápění jsme se na základě marketingové studie rozhodli zahájit vývoj a výrobu vlastního uceleného a perspektivního sortimentu výrobků.

Hlavním představitelem naší produkce jsou designová otopná tělesa a elektrické radiátory BITHERM postavené na provozně ekonomicky úsporné a technicky promyšlené konstrukci. Rozšiřujícím a neméně významným výrobním a obchodním sortimentem jsou koupelnové radiátory v barevném, chromovaném a nerezovém provedení, sušáky ručníků a vysoušeče obuvi. Mezi doplňující výrobní sortiment patří elektrická topná tělesa vybavena regulací, která jsou určena pro radiátory do koupelen a pro elektrické sušáky ručníků. Tento ucelený program se opírá i o spolupráci s dalšími výrobními partnery, jejichž některé produkty stejného zaměření doplněné o naše know-how rozšiřují nabídkové portfolio výrobků společnosti ELVL.

Abychom dokázali udržet tempo s novými trendy v interiérovém designu a požadavcích na vytápění, je naším zájmem spolupracovat kromě topenářských profesí i s architekty a s tvůrci interiérového designu. Pro tuto oblast realizací jsou designová otopná tělesa a elektrické radiátory BITHERM konstrukčně flexibilním prvkem s možností snadného zakomponování a přizpůsobení se požadavkům interiéru. Proto se naše radiátory stávají vyhledávaným tvárným prvkem za účelem dosažení originálního a nezaměnitelného designu.

Naší filozofií je nabídnout Vám, našim zákazníkům, produkty s vysokou přidanou hodnotou funkčních, užitných a estetických vlastností, které máte možnost i sami ovlivňovat a přizpůsobovat svým požadavkům ještě před jejich zadáním do výroby. Tak pro Vás za Vaší účasti vznikají nové a originální solitérně výtvarné prvky vnášející do Vašeho moderního a stylového interiéru kouzlo tepla a pohody.

K řešení Vaší konkrétní představy Vám nabízím využít informačních, technických a obchodních služeb poskytovaných naším obchodním a marketingovým oddělením, zákaznickým servisem nebo přímo techniky vývoje, konstrukce a výroby. Cílem společnosti ELVL s.r.o. je dosáhnout vždy plné spokojenosti Vás zákazníků individuálním a aktivním přístupem s plným odborným nasazením našich pracovníků.

Děkuji Vám za Vaší přízeň a přeji Vám vždy dobrá rozhodnutí, která Vás naplní příjemným pocitem při cestě k cíli a posílí Vaši úspěšnost.

František Lapáček
Jednatel společnosti ELVL s.r.o